Zobrazují se příspěvky se štítkemfairplay. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemfairplay. Zobrazit všechny příspěvky

neděle 18. června 2006

Férová hra očima IF

Dnes jsme měli odehrát zápas v rámci GZ turnaje s klanem Ice Fire. Začátek byl dohodnut na 20:00 a přibližně v ten čas byly oba týmy (i když ze strany IF ne v plném počtu) připraveny na GZ klientovi a následně i serveru, kde se měl zápas odehrát.

Když se ovšem do hry připojil clanleader IF Budback, zaskočil nás otázkou, jestli můžeme hrát 4vs4. Když jsme oponovali, že nás měli informovat před zápasem a ne, když už měl začínat, vyrukoval s prapodivným dotazem "Chcete bejt kurvy?".

V tu chvíli už začínalo být naše zděšení opět malinko znepokojené. Potom na mě začal štěkat pořád něco o tom, ať si rozmyslím, jestli jim povolíme hrát 4vs4, stručně řečeno pokoušel se o nějaký trapný způsob vyhrožování. Tak jsme trvali na tom, že budeme hrát v šesti, protože měli dost času na to, aby nám o tom řekli mnohem dříve. Na to pan Budback odpověděl: "tak my nehrajem. pac jsme doctorovi nic nepotvrdili tak koncime" a sladce dodal ":-D vase chyba". V tu chvíli už nám bylo poměrně jasné, s kým máme tu čest.

Tady je jeden screen z našeho rozhovoru.

Nechci očerňovat celé IF, ale když si představím, že bych měl hrát za klan, který má podobného "clanleadera"... Tak to by dřív jel čert na bruslích do práce.

sobota 1. dubna 2006

CGL - Patriots

Obrázek - MTU vs klan Patriots Tak a už to bylo zase tady! Nastoupili jsme ke svému druhému zápasu v CGL!! Po počátečních problémech s jedním z členů hrajících zápas, kdy jsme museli střídat kvůli pozdnímu příchodu hráče. Hrálo se proti klanu Patriots of the Czech republic na mapě SF Gaius Julius CSAR. Soupeř si vyžádal hraní na GameParku a chtěl jako vyzyvatel začít za assault.

Začali jsme zhurta a celkem s přehledem jsme vyhráli první čtyři kola. V pátém kole jsme dostali výklep kvůli amatérské obraně jižní strany a poslední kolo jsme zase vyhráli za vydatné podpory paní Štěstěny (poslední soupeřův hráč vykrvácel). Za zmínku jistě stojí i celkem nepěkné lagy, které nás v prvních kolech trápily a díky kterým se náš vyhlášený kaskadér Rumi vydal vstříc plamenům samotných pekelných mocností, které se ho krutě a nelítostně zmocnily.

V assaultu jsme narazili na tvrdý odpor soupeře u pilota (jen zřídka se někdo objevil trochu blíže u hawka), který se nám podařilo prolomit jen ve třetím kole precizní prácičkou celého týmu a i přes další heroické výkony (pak už hlavně jednotlivců) jsme dokončili dvanáct kol v poměru 6:6.

Následovalo tedy prodloužení na McKenne, kde si soupeř zvolil honor jako svou stranu. První kolo patřilo celkem jasně nám, kdy jsme nedovolili dobýt alfu a za výborného krytí jsme roztříleli tuhou obranu na charlie. V kole druhém nás zaskočil rychlý vpád nepřítele na alfu následovaný zajištěním všech objectivů. Otěže rozhodujícího kola jsme ale uchopili pevně do svých tlap - povedlo se obejít nepřítele, vpadnout mu do zad a udělat domácí úkoly.

Děkujeme soupeři za férovou a krásnou hru a spoluhráčům za boj až do konce svých sil! Byl to prostě dekadentní zápas, jak má být.

R & M

čtvrtek 2. února 2006

ProGamers zabili GameZone

Bojler napsal:

Admini, redaktori, kamaradi…

Tezko se mi to pise, protoze mam k cele veci citovy vztah. Bohuzel je mou povinosti vam oznamit, ze projekt GameZone, tak jak jste ho znali, na konci unora konci. Jsme ucastniky grandiozni svinarny, kdy se za nasimi zady domluvilo predani GZ Danu Miksovskemu, majiteli spolecnosti ProGamers. O celem osudu GZ, projektu, ktery od jeho pocatku v roce 2000 i pres prekazky ze strany majitele - Ceskeho Telecomu - pilujeme podle naseho nejlepsiho uvazeni, bylo rozhodnuto bez nas. Dozvedeli jsme se to dnes, chvilku pred tim, nez Telecom podepsal smlouvu s panem Miksovskym, v dobe, kdy jiz neslo nic delat...

Mnozi z vas vedeli, ze uz od pulky minuleho roku cekame na nove servery, ktere nam Telecom akorat sliboval a my slibovali vam... Skutecnost byla takova, ze cela dodavka v hodnote 3 milionu korun (cca 30 serveru) davno prisla, ale sla do rukou pana Misovskeho, ktery si tak krasne stihl okopirovat celou GameZone a pripravit se na bezproblemovy prechod po dostani se k moci...

Svinarna nejvetsiho kalibru, verna jmenu ProGamers. Nemam k tomu co jineho rici.

GameZone pobezi do konce unora, co prijde potom, nevim. K moci se dostane pan Miksovsky a projekt nejakym zpusobem povede dale. Pravdepodobne hodne z vas bude chtit pretahnout na svou stranu... Nebudu vam rikat co delat a co ne, to je vase volba, ale jedno k tomu reknu - osobne mam k PG totalni odpor a nikdy pro ne nic delat nebudu.

Planujeme rozjeti nove GameZone s jimym partnerem v pozadi, pokud se to podari, pocitame s vami se vsemi. Kdo bude mit zajem, radi ho uvitame a pribereme do tymu.

Dovolte mi vam vsem podekovat za praci, co jste pro GameZone a jeji hrace delali. Vetsinou se vam za odmenu dostavalo jen nadavek ze strany vecne nevdecnych hracu, ale i presto jste to delali s chuti a radi. Za to vam vsem patri muj dik. Dekuji vam vsem za spolupraci, mrzi me, ze jsem nestihl vsechny poznat osobne a pokud jsem vam nekdy v necem ukrivdil, omlouvam se. Mam vas vsechny rad a budete mi chybet.

Ondra Gazda alias bojler

neděle 22. ledna 2006

Nefér jednání PzV

Shodou okolností jsem byl dnes se Swordy na TS, zrovna když hráli ligový zápas s klanem Psi ze Vsi. Ačkoli byli v oslabení (3SD vs 4PzV), drželi se, leč nakonec prohráli 4:8. Pak se ale podívali na soupeřovu sestavu na CGL a zjistili, že za ně hrál hráč, který mezi ně oficiálně nepatří.

Když to sdělili PzV spolu s tím, že výsledek zápasu nepotvrdí, dostalo se jim nabídky zahrát si na 3 vítězná kola 3vs3 (popř. 2vs2 nebo 1vs1). Poté co odmítli, začal je soupeř urážet a nadávat.

Slušnost a čestné jednání by podle mě měly být základní hodnoty každého pořádného klanu, což?