Zobrazují se příspěvky se štítkemRumi. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemRumi. Zobrazit všechny příspěvky

neděle 20. května 2012

Čundr Country Show #2 - Mnišsko 19.-20.5.2012

Květnový výlet po Středních Čechách.
Tak jsme se opět vydali na menší procházečku... jelikož naše řady se rozmělnili - Stenova průzkumnická žebra byla napadena při futsale a tudíž dostal nařízen klidový režim, tak jsme se tentokrát vydali jenom Rumi a Mauro. Ráno jsme se sešli na Andělu a nastoupili do Albertu kde jsme (Mauro) kvalitně ponakoupili. Pak následovala cesta busem do Dobříše, kde jsme vystoupili a začali výletničit. Vydali jsme se směrem Mníšek pod Brdy. Potkávali jsme celkem dost jiných výletníků a bylo celkem solidní teplo. Náš původní plán navštívit vojenský prostor v Brdech byl po chvíli obcházení zdi zrušen a pokračovali jsme směr Kytín kde bylo vymyšleno, že budeme nocovat. Dorazili jsme do Stříbrné Lhoty u Mníšku pod Brdy kde jsme nalezli místní Kozlovnu kde čepovali úplně parádního Kozlíka. V kozlovně jsme poseděli nějaký ten čas jelikož tam měli opravdu parádní pivko. To jsme pak zaplácli zmrzlinou (Rumi si dal Ruskou a Mauro nějakou magnumovitou). Poté už jsme se vydali hledat místo kde přenocoujeme a přesně takové místo jsme taky našli. I když to vypadalo, že by nás mohly v noci navštívit divoká prasátka, tak se nestalo. Rozdělávání ohně bylo po robinsonovsku a zabralo snad hodinu. Maurák si pak udělal vynikající sýrové těstoviny a dostal taky pana řízka s panem chlebíkem. Pak už se začalo stmívati tak se začalo s přípravou spacákového prostoru a přístřešku. Pak už byl čas jen na pohádkové vyprávění pana Rumiho o Krajních mezích (vynikajícímu seriálu, který pan Mauro drze zaspal poslední díl, který jsem vyprávěl). Proběhl nějáký ten spánek, pan Rumča si vnoci trošku zalarvil takže byl pak ráno celkem rozlámaný.... Vstávačka byla dávačka... pak se vyrazilo a už to bylo....šli jsme šli kaliméééérooo.... a pořád šli vedro jako v pekli pak stoupčka jak v p... no  a pak krosení hovny nehovny a invaze na zahrádku (nikdo nebyl dom, takže :-*). Následoval pořádný poslední stoupač do Jíloviště a pak už jenom čekačka na bus do Práglu. Na Florenci separace a sbohem a mrtvola byla doma (Maurákovi to samozřejmě trvalo déle).



Čundr Country Show #2 - Mnišsko 19.-20.5.2012

neděle 22. dubna 2012

Čundr Country Show #1 - Děčín 21.4.2012

Fotky z prvního MTU čundru. Článek se připravuje dopisuje.
Naše hlavní cesta na mapy.cz

 V sobotu nám opět posloužil známý Kurger Bing jako spolehlivý záchytný bod a brzy ráno tam proběhlo Rumíko-Maurákovské stretnutie, jako start našeho povedeného severočeského MTU dobrodružství.

 Rumi, tentokrát s krycím jménem Inuita z džungle, se ukázal i v tuto nekřesťanskou hodinu jako velký vtipálek, takže jsme se ve vlaku nenudili.

 Nálada samozřejmě ještě gradovala s nástupem pana Stena v Ústí, kde mimochodem před vlakem vypadal, že se chystá někomu omlátit svých 8 litrů vody o hlavu. V Děčíně se ukázaly jeho znalosti terénu, kde nás neomylně zavedl krutým stoupáním přímo na Pastýřskou stěnu.

 Zde jsme se pobavili nápisy na dřevěném přístřešku a vznikl tam i nejmocnější hláško-výraz celé výpravy (moudří vědí). Brzy na to se Maurák málem utopil v Matonce při čtení nápisu na další dřevěné budce a Sten se vydal prozkoumat nedalekou skrýš.

 Pak jsme neplánovaně zavítali do vesnice kvůli nejasnému značení stezky a zanedlouho už si to štrádovali směrem na Koňskou hlavu a Děčínský Sněžník skrze libové lesní šiškntracky (s pauzou na svačinku) a kamenitý záverečný výstup. Odměnou nám byly famózní výhledy na okolí, lehárko a lehký oběd "na drzouna", hned vedle hospody.

 Když jsme vyrazili dále dolů, naše netrénované nohy už se začaly lehce ozývat, ale ještě jsme měli před sebou asi pět kilometrů do další větší zastávky v hospodě u Tiských stěn. Únava se projevila zejména na odpočívadle u silnice, kde pan Maurák zopakoval stejnou poznámku jako pan Rumi před několikami minutami, aniž by si toho sám všiml. Těžko říci, jestli šlo o dočasnou hluchotu nebo demenci...

 V hospodě jsme si dali (jako správní bratři v triku) všichni ovocné knedlíky a zapili je černým pivem, což slibovalo veselé zážitky. Pak jsme se radši vypakovali na Tiské stěny, abychom tam nepočali chrápati jako staří bernardýni. Tam jsme udělali pár foteček a zastihl nás lehký deštík. Vydali jsme se tedy pomalu dolů do Tisé (k Maurákově radosti to bylo downhillem mimo označenou stezku) a tam jsme (k Maurákově lítosti, avšak ku prospěchu věci) čekali na autobus do Ústí namísto kempení poblíž. Přitom jsme se dozvěděli, co dělá silnější pes na vesnici a ožralá jelita za volantem.

 V Ústí jsme už za tmy vylezli na kopec, vyrušili láskoládu na rozhledně a zakempili to kousek od ní. Chvíli jsme rozprávěli a usnuli jsme. Probudil nás však ještě dlouho před svítáním začínající deštík, tak jsme narychlo posbírali věci, napomalo je zabalili v rozhledně a vydali se na vlak s mezipřistáním u Stena.




Čundr Country Show #1 - Děčín 21.4.2012

sobota 7. května 2011

Witches 2011

Fotky z čarodějnic


Witches 2011


Článeček is cuming soon (možná :).

Edit (1.4.2012): A možná taky ne :-D

pátek 22. dubna 2011

Zeleny pííííívo 2011


Skvadra ve složení Rumi, Calibro, Sten a Mauro.
Kalba pěkná to byla. Zelený bylo dobrý zábava též byla a i dinosauři se stavili na pokec tak.

Sten
Vylezli jsme na Vltavský, dali se doprava, doleva a zase doprava. Tam jsme šli do hospody, kde měli mít zelenáče, ale neměli. Tak jsme šli na letenský plac, kde jsme našli knipu, kde ho ještě měli. Jali jsme se tedy piva a klopili ho tam. Rumi začal vyprávět příhody ze školních výletů. Najednou se k nám přikvartýrovali 3 slečny, z kterých jedna nakonec vyžadovala i telefonní číslo a facebook.

Mezitím už šel Rumi pro pana M. Po jejich příchodu už nás čekala poslední runda zelenýho, protože došlo a museli jsme přesedlat na plzeň. Rumi nás taky poctil příběhem o Drsoňi Skalošovi.

Mauro
Pak už se usoudilo, že zavítáme k panu Calibrovi a vydali jsme se na cestu. Rumi se tak těšil, že si cestu krátil přes palouček skoro po pás v trní a brzy už jsme ujížděli v tramvaji. U Calibra jsme koštovali samohonku a okamžitě jsme pak museli zahájit ústup do nejbližšího Kurger Binga.

pátek 15. dubna 2011

První nomád 2011 - akce blikající Pes

Mauro: 8.4. jsem se před 18tou hod. začal přesouvat z Andělu za Calibrem a Rumim netradičně k automatu na fotky na I.P. 192.168.1.Pavlova. Nikdo ale zase nevěděl, kde je pan Sten. Což bylo stejně překvapivé jako místo setkání - vzhledem k tomu, že mu ho nikdo nesdělil a ani on se nám neozval. Tak jsem se musel chopit telefounu a přivolat reinforcement. Po tom, co dorazil i Sten, jsme se vydali na nákup. No a hádejte kam...... Na Anděl! Tentokrát to ale mělo jistou výhodu - mohl jsem si dojít pro svojí uleželou smetanovo-losovou pizzu s kousky cibule, zatímco ostatní nakoupili pitivo.


Calibro: dorazili jsme dolů na Petřín - bylo ještě světlo. Proto jsme se ostýchali načnout první láhev. Tak jsem si řekl, že začnu s kolou. Když jsem ji vyžďáral z Maurova batohu, byl jsem potřísněn při zoufalém pokusu otevřít ji. Dále jsme pokračovali cestou nahoru. Rozhodli jsme se udělat první zastávku, kde jsme otevřeli láhev dobré medoviny a balíček sušeného kuřecího bramboru. Po přestávce a občerstvení jsme pokračovali dále nahoru. Naše druhá zastávka se odehrála přibližně v polovině naší cesty. Při této přestávce Mauro odmítnul láhev medoviny a ujal se foťáku.

Pak jsme se jali stoupati dále do výšin. Těsně před vrcholem jsme po tmě vzpomínali na kalbu s Tochem. Posléze jsme nalezli temný otvor, tak jsme se tam s Rumim vloudili a zjistili jsme, že můžeme projít. Když jsme s Rumim zavolali ostatní, zhodnotili jsme, že přes paní fotografku neprojdeme a vrátili se zpět. Pokračovali jsme tak v cestě a našli další zajímavé místo - byla to temná soutěska, kde jsme udělali pár foteček.

Po výlezu ze soutěsky mi Rumi nabídl, ať se posadím na kámen a vypravím historku o Poopenhoundovi. Tak jsem se usadil, chvíli vzpomínal a vyprávěl to úplně blbě. Za chvíli už jsme šli na vrchol Petřína, zhoupnout se na velké houpačce. Když jsme tam přišli, byla už obsazená, vedlejší hřiště také, tak jsme si sedli ke stolu, otevřeli poslední láhev a dojídali zbytky čipsů. Do středu parku se přiblížila podivně vypadající dvojice se psem, kterému červeně blikal obojek, a pokoušeli se vypustit naváděný lampión. Tento lampión byl ale naveden do blízkého stromu. Po kolizi se vzňal a mužská polovina dvojice šla hasit. Lampion naštěstí po delší chvíli zhasnul. Pak jsme se už vydali zrychlenou chůzí pryč. (V té době Calibro prohlásil: Já jsem rak a moje hvězda je Měsíc! - pozn. koredaktora.)

O pár desítek minut později jsme se octli za pomoci turbo-chůze na hlavním nádraží, kde jsme doprovodili Maura se Stenem k vlaku a urychleně je zase opustili kvůli přeplněné nádrži. S Rumim jsme si vyhlídli pěkné křoví, kde ho následně okukovala projíždějící policejní hlídka. Na zastávce jsme potkali zkaleného týpka, který měl připojen k pasu tři různobarevné balónky. Ptal se nás na jeho pozici v časoprostorovém kontinuu. Po příjemné konverzaci nám poděkoval a přijela tramvaj. Nastoupili jsme a ocitli se vedle bandy podivínů, kteří podivným jazykem vykřikovali Azerbajdžán! Konec.

neděle 11. dubna 2010

Report z druhé absi-párty alias easter-astral-tripu (CRM)

Po strastiplné cestě do Prahy, v autobuse plném zřejmě vajecchtivých koledníků z jižních Čech, jsme se jako obvykle s Rumim a Calibrem sešli u kytkomatu a vyrazili na nákup. Na I.P. jsme v Express T-shopu nepochodili a přesto musel Rumi s batohem plným sušenek uprchnout před podezřelou osobou právě dovnitř obchodu.

Na Andělovi už jsme byli úspěšnější a kapacita Rumiho batohu byla zcela využita - což, jak jsme zjistili později, mělo mírně destruktivní dopad na naše Horalky. Poté, co jsme se před kostelem pomodlili k pavoučí královně, jsme naplnili první kelímky a vydali se na Petřín. Ve strmém kopci jsme probrali téma astrální projekce, které už s námi (díky mně) zůstalo až do rána, přičemž bylo čím dál tím více ostřejší.
Nahoře v parku nás pobavila mladá slečna svým epickým popisem čehosi. Po slosování Šťastné Horalky jsme se vydali ke stolu u hřiště. Tam jsme (ne)trpělivě vyčkávali na odchod posádky velkého dřevěného houpadla, abychom se ho mohli následně zmocnit. Pan Calibro to tam zpestřil dechberoucím tanečním vystoupením a pak jsme dostali hlad a vydali se zase na Anděla.

Po cestě zpět na Petřín nás pronásledovali zajíci s ježkem v čele, o čemž jsme hned složili písničku. Na prvním hřišti jsme se občerstvili a vydali se na druhé, kde už v tu dobu nikdo nebyl a tak jsme obsadili houpačku a dávali jí zabrat. Jen já jsem musel - vlivem další rundy a přílišného civění na displej telefonu - předčasně vystupovat, abych Calibrovi nezpůsobil psychickou a materiální újmu. Rumi na závěr předvedl svoje vystupovací číslo, tzv. twisted-ass a po vyzkoušení ostatních atrakcí a přidělení čepic jsme se pomalu vydali na další cestu.

Zkouška večera přišla ve chvíli, kdy došla Kolaloka a museli jsme absinth dopít buď samotný nebo velice lehce naředěný, čehož se Calibro zhostil s nadlidskou vůlí a hópnul to do sebe jako by se nechtěl dožít rána. Já na tom byl přesně opačně, o čemž nejlépe vypovídá fotka mého xichtu.

Stihli jsme se ještě zastavit na ranči a pak už to s časem nevypadalo úplně dobře, tak jsme přidali do kroku ve snaze stihnout vlak na hl.n, což se na konec díky pánům R. a C. povedlo a tak jsem jim na rozloučenou snědl sušenky a z vlaku zamával. Vzhledem k tomu, že kvůli silnému vnitřnímu osvětlení nebylo vůbec vidět z okna ven, doufal jsem jen, že se už oba vydali na cestu domů a nemávali mi ještě skoro celých 20 minut, než vlak odjel.

úterý 9. března 2010

Report z absi-párty-nomád-tripu s Maurákem a Calibrem.

Maurák byl přesvědčen panem C, aby se také zúčastnil naší nově objevené zábavy Nomádismu. Dvakrát jsme datum akce museli přesunout.Na potřetí už to ale vyšlo a pan Mauro potvrdil svoji účast. 6.března bylo to datum slávy a oslav života. A tak se to také stalo.

Sraz byl po zralých úvahách stanoven na před 17.30 na I.P. Pavlova.Když jsem, jako vždy, vylézal a posunoval se v Metru do dalších navazujících se vagonů, koukám a vidím že koho to nevidím? Pan Calibro a má na sobě KOŽENOU BUNDU!!! No kdo by to byl řekl.Takže jsme měli z našeho Commanda už 2 členy pohromadě a čekalo se na pan M. Pan Mauro dorazil po nějakých 5-8 minutách čekání u automatu na kytky. Poté co jsme se pozdravili jsme to rovnou směrovalido Moody landu. Zde jsme klasicky zamířili k číňance co nás zásobuje absem a colou. Zde jsme nakoupili abso značky ĎÁBEL a jali se promenádovat před spešl shopem s Absinthem jesli se nám povade hodit strašnýho xichta na toho prodavače. Ten ale čučel do kompu a tak se nezadařilo. Následovalo klasické otevírání na Karláku, kde jsme dali prvního loka a rozlili první dávka. Poté jsme se klasicky zaměřili na cestu na Petřín. Zde následovala zastávka na hřišťátku, kde jsme si poslechli skvělý záznam ze Strakonic :-) No poté se opět nalilo a Rumiho chytla tvořivá můza a přišlo foceníu Baru/Střeše/Perníkové chaloupky. Pak zastávka na výhledu na americkou embasádu.Proběhlo takéluxusní/krocení pana Ovečky. Bohužel následující zastávka u Betlému se nepovedla. Betlém tam nebyl. Ale objevili jsme něco jiného:-)

Poté jsme se přesunuli na vyhlídku u Hradu a tam následovala debata o prvím a druhém srazu MTU.Došel abisnth. Bylo rozhodnuto, že se vrátíme a koupíme něco dalšího. Návrat proběhl jinou cestou aby jsme to trochu pozměnili a dorazili jsme k arabovi(kterej už jednou Calibrovi prodal nicmoc Velrybí Absinth). No a pan Arab do toho šel naplno a prodal o5 hnuj(tentokrat červenej). Pan Mauro začal abstinovat a Calibro, že prej má hlad. Takže KFC it is.Tam proběhl Kýbl a trochu jsme se napapili. Mauro dokonce stihl malého šlofíka. No a pak Mauro potřeboval stihnout pana vlak, tak jsme zamířili na HLNA, kde si Mauro pořídili lupen do Bene za 69 Kč,- Pak nasedl na vlak a frčel.Calibro a Rumi se sebrali a šli směrem tadááá na Letnou a snažili se dopít pana Červeňáka. Toho nakonec převážně pan Calibro eliminoval. No a tím skončil MTU minisrázek s Absinthem.

P.S. kdyby jsme věděli, že Toch je v Práglu tak jsme mohli mít dokonce čtyři účastníci.
P.S.2. Calibro tvrdí, že Toch na předešlé fotce vypadá jako Zeman.

K tomu se dá dodat snad jen pěkná písnička, protože nic jinýho už tomu nechybí :-D (Mauro).

neděle 23. srpna 2009

Druhý letní srázek -=MTU=-

Main Tap Unit má za sebou svůj druhý oficiální sraz. Sice se konal na stejném místě, ale složení bylo tošku jiné: hardcore MRT samozřejmě nemohli chybět, ale dále se zúčastnili Sten, Mudla, Mařty, Calibro a Dave, takže účast byla silnější než při prvním setkání, což je velice zajímavé, vezmeme-li v potaz, že nás v současné době pořádně nespojuje žádná online gamesa. Účast byla vlastně 100% - slovy stoprocentní!
Další info připravuje naše rapperská dvojka Rumi & Toch a možná i další účastníci :-)
----------------------------------------------------
Rumi: Jelikož Calibro mi furt valil šrubiska do hlavy, že by jako měl se udělat nějakej ten MTU sraz, tak když jsme jednou byli tak nějak na šrot tak mu NATO povídám: "jako dalo by se to udělat zase u nás na chatě, ale je to tam malý!" a on řiká, že to je jedno, že bude spát v lese. Od tohoto momentu už bylo místo srazu jasné. Teďka už jenom kdy a kdo. TSková partička se sešla celá takže úspěch. Nio a datum to byl teda proces. Nejdřív, že se to udělá první tejden v červenci. No ale Mauro ten tejden nemohl, takže proběhla operativní změna plánu a byl to tedy druhý víkend v červenci. ALE: Toch měl 20. slavnosti Svijanského piva ve Svijanském Újezdě. Takže se muselo všechno odehrát už v pátek. A taky že odehrálo! Ale o tom později. Sraz v Praglu byl zvolen podle Mauráka páč má avtomobíl. ten mi ale napsal že to posunem ještě o hoďku.
Takže jsme se slezli tak nějak s Tochem a Stenem v metru v Kobylisých. No a po pár minutách( a plechovkách Franty pro Stena) dorazila i partička od Kudykamu tj. jmenovitě Calibro, Mařty a Dave. Vylezlo se tedy ven z metra a šlo se čekat na autobus a Maurotaxi. NO čekáme takhle na autobus a volá Mauro, že jako už nakoupili basy a valej to směrem praha. Přijíždí autobus tak Beta teamu vysvětluju instrukce kam jako má jít poté co vyleze z busu. Říkám
doslova:"Vylezete z busu, pudete rovně pak doleva hlavně NE k rybníku, pak doprava a pak zase doprava a pak už pořád po cestě až tam. Po vtipné vložce v podání Mudly a Maura, kteří už to valili směr chata a chtěli nás s Tochem nechat na autobusové zastávce. To se nakonec nestalo a byli jsme vyzvednuti. Jen co jsme se naskládali do autíčka. Začne Tochovi vrnět mobil, že prej je to Calibro a team Beta. je mi podán mobil, že prej neví kam dál. Po vysilujícím hovoru jsme se dozvěděli, že samozřejmě zahli doprava a stojej u rybníku. Rumi málem dostává záchvat zuřivosti ale naštěstí se ovládne a předá instrukce a ukončuje hovor. Mauro podle instrukcí jede směrem k chatě. Když dojíždíme, Rumi je mířně konsternován tím, že jsme team Beta nepotkali po cestě.A už jsme tam byli.
Zatímco jsme čekali co se bude dít s teamem Beta tak jsme dali chladit zlatavý mok a jali se grilovat. Samozřejmě grilovat maso, ne sebe navzájem. No a mezitím dorazili ztracení synové Císaře a Sten se chopil malé jabloně a že si postaví přístřešek. To vzbudilo u Tocha velký zájem a šel mu to tam zkolaudovat.Toch si také oblíbil jednu z věcí které jsem pro kluky vyndal ze skříně. Poté už jsme si s Tochem dali prvnígrilované klobásky. Poté proběhlo šokující odhalení, při kterém jsme se velmi nasmáli. A aby se zábava rozproudila v plném proudu tak nastoupila známá dvojice Dj Toch a MC Rumi. No a pak už to jelo zaplo se rádio a naladila krutopřísná rozhlasová hra o detektivu Cliftonovi a vraždě otca. U této aktivity jsme vydrželi až do konce a pak se nám dogrilovalo maso a klobásy a začalo se stmívat(tak jsme přesně jako to dělá Bender přešli na tvrdej). Z lednice se vytasila tequila a poté i vodka a začli se dít věci. A pak už to tam padalo přišel na návštěvu pan Kozošnit, vejskání a hulákání + destrukce cihel. Zkoušeli jsme rozdělat i oheň ale jelikož začlo do toho péršet tak to skončilo neúspěchem. Po chvíli to zalomil první a po něm už následovalo celé stádo až na Mudlu, kterej se záhadně vypařil poté co s Calibrem vypili tu Vodku skoro sami.

PS:(Destrukce skleniček + půllitru byla v mezích kalebních norem) A pak už se v sobotu ráno spakovali Mauro+Toch+Sten a odjeli. Calibro+Marty+Dave+Rumi provedli jakštakš úklid a vydali se na bus a do prahy.
PS2:(Rumimu bylo v sobotu vážně hrozně)!
TAK ZASE NA PŘÍŠTÍM SRAZU ZDAR!

středa 27. února 2008

Kambek

Tak a je to zpět, alá tu, teda jako tady. Po rozpadu radikalního klanu PEACE přišlo prázdno a nuda, a tak tobylo, né jinak. Furt se zevlilo na TS a krom chvilkových úletů, typu COD4 GTA SA-MP , byla nuda, a tak no znáte to ne ? No a co se nestalo ? No nevim co se nestalo ale vim co se stalo. Calibro se prostě nudil tak moc, že mě komplexně začal konstantně spamovat pěti písmeny, a to taky že jo. A byly to M T U A A, a prostě mi to nedalo, a řekl sem Táák jóó dem dotoho ! no a bodejď by ne a stalo se ! Sme z5 stáré MTU se navrátilo oklepalo svůj prach a jede dál. Takže momentálně pod barvama MTU jsou nalezitelní jak jinak než Toch, jeho pravá ruka Calibro, a zase toho pravá ruka Dave, a pak taky pravá noha Maura teda jako Mudla, samozrejme je tu i náš FUBer (od slova hodně stahovat) Rumi, no a náš řezník číslo 1 Stifler, a málem bych zapoměl na našeho baviče z moravákova Systema, no a sem tam příde i Speedluke. Podtrženo a odečteno lamýme jako vždy, a v ještě větší míře, a bezpochyby na Courtyardu víceméně víc než méne pořád.

    Toch

středa 11. října 2006

Reorganizaceski a rekrutace

Ze smutku nad minimálním přílivem rekrutů a nedostatkem řádných hráčů jsme se rozhodli roztřídit členstvo takým způsobem, aby bylo vidět, kolik skutečně aktivních členů klan -=MTU=- má.

Do akční skupiny JEBA - jednotka elitních bojových alchymistů se přesouvají Mauro, Toch, Rumi, Steve, Honya, Grew

Do skupiny druhé SA - sleeping agents / spící agenti prozatím putují všici ostatní.

Tímto bych ještě jednou milerád zrůdaznil, že HLEDÁME AKTIVNÍ HRÁČE, KTEŘÍ BY SE CHTĚLI DOSTAT DO SKUPINY JEBA A HLAVNĚ SE V NÍ UDRŽET!

Díky za pozornost, díky

středa 27. září 2006

První -=MTU=- sraz

Tak konečně, nastal dlouho očekávaný okamžik a v termínu 23. - 24. září proběhl sraz našeho klanu. Nebýt pražských domorodců, asi bychom se v tom zapeklitém městě hledali ještě teď, ale vše dobře dopadlo, našli jsme se a společně jsme se odebrali do Rumíkem poskytnutého útočiště.

Konečná sestava byla: Mauro, Rumi, Toch, Grew a Steve. Ostatní, ač jim to bylo jistě líto, byli nuceni účast odmítnout z důvodu nedostatečného věku, pracovní vytíženosti, či neúnosné vzdálenosti srazu od své domoviny.

Z počátku pozvolná konverzace se za podpory alkoholu hbitě rozproudila a zúčastnění prožili pěkný den. Večer zakončil Steve lítým lovem Tocha a ve chvíli, kdy k lovu začal používat kolem stojící a ležící předměty (Toch je skutečně mrštná a divoká kořist) musel být zbytkem klanu zpacifikován aby nedošlo ke škodě na zdraví ani majetku. Spánek byl také zvládnut s bravurou, takže po krátkém ranním vystřízlivění nic nebránilo k zahájení manévrů směrem domů.

Doufáme, že příští sraz proběhne za hojnější účasti a možná i raději na nějakém opuštěném místě....... ale o tom zase až příště.


    Steve

pátek 14. července 2006

GZ cup - zápas proti DOG

I přes předchozí prohru s URNOU jsme se probojovali do čtvrtfinále playoff a čekal na nás už po třetí jako soupeř klan DOG.

Začali jsme za defens a docela to šlo. První čtyři kola jsme na střídačku vyhrávali a prohrávali, ale poslední dvě kola už byla naše.

Assault se nám nevedl a dokázali jsme získat pouze druhé kolo. To znamenalo jediné. Prohra 5:7 a konec MTU v turnaji. Zápas to byl ale krásný (alespoň z mé strany), plný napětí a dobrodružství a soupeři patří dík za zapsa.


Turnaj bych hodnotil celkem pozitivně. Získali jsme spoustu zkušeností a krásně jsme si zahráli.

neděle 4. června 2006

GZ cup - zápas proti PGL

Velké a napínavé derby bylo před námi. PGL (tvrdý to oříšek, ale náš louskáček je taky tvrďák) se dostavili včas, což se nevidí moc často, a po celou dobu byli velice disciplinovaní. Jako první stranu jsme si vybrali escort a hned v prvním kole se Grew velice podivným způsobem zřejmě nasoukal Tochovi do zadku, takže koukal z Tochových očí. Bohužel nenašel dost velký otvor na svoje RPKčko, takže jsme rázem měli jenom pět lidí. Naše zděšení bylo navíc tak zděšené, že jsme nestihli požádat soupeře o discard a jelo se expres do pekla. První tři kola jsme vlastně neuhráli nic, resp. nic jsme nedotáhli do konce. Ve čtvrtém kole ještě spadnul Steveovi net, aby toho nebylo málo, takže jsme si jedno kolo dali čajový dýchánek na heliportu (díky PGL!). Další kolo se nám podařilo bravurně vystřílet všechny enemáci a následovalo úspěšné eskortování VIPka, tzn. stav 2:3. Poslední kolo první poloviny zápasu v poslední skupině prvního turnaje na novém GZ se nám už ale vůbec nepovedlo a Skrastis nás totálně rozmetal.

Za ambush už jsme louskáček chytli pořádně do ruky a taktiku "kulku mezi lopatky" jsme modifikovali na "lopatku mezi kulky". Ta se nám osvědčila a šlo to jako po lubrikačním másle. Nutno vyzdvihnout výkon Stevea, který nám zachránil minimálně dvě kola a tím dost možná rozhodl zápas. Nakonec bych Stevovi přidělil funkci Krotitel Maurů, protože to bude mít evidentně dobrý vliv na celý tým.

sobota 27. května 2006

GZ cup - zápas proti DC

Rumi: Odehráli jsme první zápas na GZ cupu. Jedním slovem - byla to totální lůza. Hráli jsme jenom proti pěti oponentům a OTTO větší OSTUDA to byla a stále je. Zmrvili jsme úplně všechno, až na pár vydařených kol, která ale nestačila na dobře hrajícího soupeře. VIP, jež hrál Rumi, byl úplně nahovno. O ostatních nemůžu nic říct, jelikož by mě rozbili hubu (je jich víc). Ale také se jim zápas moc nepovedl. Oni už si to sami rozeberou a pořádně promyslí co předvedli v tomto zápase.

Mauro: Opět se ukázala nedostatečná příprava k zápasu a od toho se odvíjejíció špatná sehranost, což nemůže být chyba nikoho jiného než mě. Snad si z toho vezmeme všichni ponaučení a příští zápasy půjdou víc podle našich představ. Jinak individuálně jsme zase tak zle nehráli (a to nikdo z nás) a příjemně překvapil rekrut Grew, přestože se mu jednou "podařilo" ukončit Rumíkův mladý život (Rumi holt strkal svůj květák kam neměl).

Nový Wallpaper

Po dlouhé době tady máme zase nějakou vlastní tvorbu. Tentokrát jde o wallpaper vytvořený společně pány Rumíkem a Maurákem.

sobota 1. dubna 2006

CGL - Patriots

Obrázek - MTU vs klan Patriots Tak a už to bylo zase tady! Nastoupili jsme ke svému druhému zápasu v CGL!! Po počátečních problémech s jedním z členů hrajících zápas, kdy jsme museli střídat kvůli pozdnímu příchodu hráče. Hrálo se proti klanu Patriots of the Czech republic na mapě SF Gaius Julius CSAR. Soupeř si vyžádal hraní na GameParku a chtěl jako vyzyvatel začít za assault.

Začali jsme zhurta a celkem s přehledem jsme vyhráli první čtyři kola. V pátém kole jsme dostali výklep kvůli amatérské obraně jižní strany a poslední kolo jsme zase vyhráli za vydatné podpory paní Štěstěny (poslední soupeřův hráč vykrvácel). Za zmínku jistě stojí i celkem nepěkné lagy, které nás v prvních kolech trápily a díky kterým se náš vyhlášený kaskadér Rumi vydal vstříc plamenům samotných pekelných mocností, které se ho krutě a nelítostně zmocnily.

V assaultu jsme narazili na tvrdý odpor soupeře u pilota (jen zřídka se někdo objevil trochu blíže u hawka), který se nám podařilo prolomit jen ve třetím kole precizní prácičkou celého týmu a i přes další heroické výkony (pak už hlavně jednotlivců) jsme dokončili dvanáct kol v poměru 6:6.

Následovalo tedy prodloužení na McKenne, kde si soupeř zvolil honor jako svou stranu. První kolo patřilo celkem jasně nám, kdy jsme nedovolili dobýt alfu a za výborného krytí jsme roztříleli tuhou obranu na charlie. V kole druhém nás zaskočil rychlý vpád nepřítele na alfu následovaný zajištěním všech objectivů. Otěže rozhodujícího kola jsme ale uchopili pevně do svých tlap - povedlo se obejít nepřítele, vpadnout mu do zad a udělat domácí úkoly.

Děkujeme soupeři za férovou a krásnou hru a spoluhráčům za boj až do konce svých sil! Byl to prostě dekadentní zápas, jak má být.

R & M

sobota 18. března 2006

Premiéra v CGL

Tak a už to bylo tady! Náš první zápas v CGL! Hráli jsme proti klanu _Z.I.P_ na mapě Pipeline. Původně jsme chtěli hrát na Gameparku, ale jelikož soupeř tam neměl vytvořené účty tak bylo odsouhlaseno, že budeme hrát na našem serveru. Jako vyzývající klan jsme si zvolili, že budeme začínat za assault. Už v prvním kole se ukázalo, že soupeř bude rushovat a bude nás chtít rozstřílet ze zad. Ale to se ukázalo jako velká výhoda pro nás, jelikož se nám - až na druhé kolo, kdy jsem hrozně zaprasil a smůla se k tomu přidala (zatracenej fix jam). Stav po dvou odehraných kolech 1:1. Ale pak jsme mírně zmodifikovali naší taktiku a nenechali soupeři ani kolo. Do defensu jsme šli za stavu 5:1. Vynikající pozice!

Za defense jsme zakempovali na strategických pozicích a ty se nám podařilo celkem dobře držet, až na malou chybku v komunikaci, kdy jsem musel krýt nejen ventilaci, ale i dveře z koupelny a zadní vchod. To jsme si ale vysvětlili a už s tím nebyl problém. Oponenti nás začali osočovat z kempeni a ghostování. Za stavu 8:1 jsem si zahrál na Zupermana a jal jsem se pronásledovat granát, který sem házel z ventilace k primáru. Ale i přes tuto komplikaci jsme díky kvalitnímu krytí kompu vyhráli. V tuto dobu už na nás klan _Z.I.P_ spustil těžkou slovní kanonádu jací že jsme zmrdi atd. Poté se jim podařilo uhrát jejich druhé vítězné kolo, což nám dali patřičně sežrat. Stav 8:2. Po zbytek zápasu jsme jim ale už nic nepovolili. Dokonce se v posledním kole odpálili granátem. Tím pádem (ale ne tím Rumiho zupermanem - pozn. korektora) nám patří výhra 10:2 díky vynikající taktice a skvělému teamovému postupu.

Pěkný úvod do CGL, ale čekají nás těžší zapásy, takže trénovat, trénovat a zase trénovat!

úterý 7. února 2006

FW s Czech Counter Terrorist Squad

Společný obrázek nás s klanem CCTS Před zápasem panovala přijemná nálada, i když se soupeř dostavil o něco později, což nám přišlo vhod, poněvadž jsme se mohli pořádně sehrát a zopakovat si postup. Těsně před začátkem jsme udělali společné foto a s dobrou náladou jsme vyrazili na assault. První tři kola jsme zastihli soupeře připraveného a tvrdě zakopaného, což mělo za následek stav 0:3. Čtvrté kolo jsme trochu modifikovali taktiku a udělali první bod, což nás povzbudilo a výtečnou hrou jsme dotáhli score na 3:3.

Za defens jsme nasadili podobnou taktiku jako soupeř, ale vycházela nám trochu líp. Především John perfektně bránil North a Rumi výtečně "rašoval" a sabotoval plány soupeře. Ovšem i mistr tesař se někdy utne a tak si jednou "rašující" Rumi dopřál to blaho a upižlával enemáka na singl. Z toho vyplývá že první dvě kola jsme vyhráli (5:3 - to je obrat, co?). Poté dotáhli na 5:4, načeš jsme trochu víc zabrali (věděli jsme, že od výhry nás dělí jen 2 body). A vyplatilo se! Za stavu 7:4 jsme nastoupili do posledního kola, které soupeř vyhrál a ustanovil tím konečný výsledek na 7:5 pro Main Tap Unit.

Hooah chlapi, pěknej zápas!

Toch