Zobrazují se příspěvky se štítkemclanwar. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemclanwar. Zobrazit všechny příspěvky

pátek 14. července 2006

GZ cup - zápas proti DOG

I přes předchozí prohru s URNOU jsme se probojovali do čtvrtfinále playoff a čekal na nás už po třetí jako soupeř klan DOG.

Začali jsme za defens a docela to šlo. První čtyři kola jsme na střídačku vyhrávali a prohrávali, ale poslední dvě kola už byla naše.

Assault se nám nevedl a dokázali jsme získat pouze druhé kolo. To znamenalo jediné. Prohra 5:7 a konec MTU v turnaji. Zápas to byl ale krásný (alespoň z mé strany), plný napětí a dobrodružství a soupeři patří dík za zapsa.


Turnaj bych hodnotil celkem pozitivně. Získali jsme spoustu zkušeností a krásně jsme si zahráli.

čtvrtek 6. července 2006

GZ cup - zápas proti 4BRN

Pred zapasem jsme se dozvedeli "informaci", ze 4BRN remizovali s clanem El!ta. Tato "informace" nas dokonale demoralizovala takze jsme se trepali jako osiky, ale zapas jsme nakonec zvladli ale o tom az ted :))
Defense:
  • 1.kolo - Dobre takticky sehrane, podarilo se nam je vystrilet (pomohlo tomu i to že Charlimu zustal na hlave viset doorbreacher)
  • 2.kolo - Skoro se nam je podarilo vystrilet ale posledni nam bohuzel utekl s objektivem :((
  • 3.kolo - Dobre jsme to zakempili ale stejne se pres nas dostali a utekli s objektivem.
  • 4.kolo - Velice nemile nas prekvapili v tunelech a nastala kropicka ze ktere jsme nevyvazli zivy, a Toch s Keyziem uz nemeli sanci.
  • 5.kolo - V tomto kole prevzal roli Keyziho Steve a pokiloval polovinu jejich teamu a pro nas uz nebylo tezke je dodelat.
  • 6.kolo - Bylo velice vyrovnane a nam se podarilo zvitezit :))
Stav za defense 3:3

Assault:
  • 1.kolo - Dobra takticky sehrana hra pro nas, nakonci kola to koplo Charliho, po chvili cekani se 4BRN rozhodli hrat ve 4 .
  • 2.kolo - Opet dobre sehrane, i se stestim - A B i C se nam povedlo hned po sobe.
  • 3.kolo - Se nam vubec nevyvedlo 4BRN nas rozmackli jako mouchu.
  • 4-6.kolo - Vyrovnana hra ale uplatnila se prevaha 6 vs 4 a tim jsme zapas vyhrali :))
Stav za assault 5:1

Konecny stav 8:4 pro -=MTU=- Tog3th3r For3v3r !!!

    Honya

pondělí 26. června 2006

GZ cup - zápas proti DOG

Zápas byl po dohodě 4 vs.4 a tak sme zvolili vcelku "volnou" taktiku. Volnou v tom smyslu, že sme neměli pevně daný a naučený místa, kam jít. No ale ted už k samotnému průběhu.

Začali jsme za stranu Assault a rozjeli sme naši Courtyardovou mašinérii. Prvních pár kol bylo velmi napínavých a stresových (teda aspoň z mý strany :D ), avšak nenechali sme nic náhodě a ujali sme se vedení 5:0. Poslední kolo bylo plné chyb a tak sme ho pustili, ale i přes to sme do defensu odcházeli se slibným stavem 5:1.

Za defens sme zjistili, že naše volná taktika trochu pokulhává a tak byl na denním pořádku chaos v tunelech. Ale ani to nás nezaskočilo a konečný stav byl 10:2 pro MTU.

    Toch

neděle 18. června 2006

Férová hra očima IF

Dnes jsme měli odehrát zápas v rámci GZ turnaje s klanem Ice Fire. Začátek byl dohodnut na 20:00 a přibližně v ten čas byly oba týmy (i když ze strany IF ne v plném počtu) připraveny na GZ klientovi a následně i serveru, kde se měl zápas odehrát.

Když se ovšem do hry připojil clanleader IF Budback, zaskočil nás otázkou, jestli můžeme hrát 4vs4. Když jsme oponovali, že nás měli informovat před zápasem a ne, když už měl začínat, vyrukoval s prapodivným dotazem "Chcete bejt kurvy?".

V tu chvíli už začínalo být naše zděšení opět malinko znepokojené. Potom na mě začal štěkat pořád něco o tom, ať si rozmyslím, jestli jim povolíme hrát 4vs4, stručně řečeno pokoušel se o nějaký trapný způsob vyhrožování. Tak jsme trvali na tom, že budeme hrát v šesti, protože měli dost času na to, aby nám o tom řekli mnohem dříve. Na to pan Budback odpověděl: "tak my nehrajem. pac jsme doctorovi nic nepotvrdili tak koncime" a sladce dodal ":-D vase chyba". V tu chvíli už nám bylo poměrně jasné, s kým máme tu čest.

Tady je jeden screen z našeho rozhovoru.

Nechci očerňovat celé IF, ale když si představím, že bych měl hrát za klan, který má podobného "clanleadera"... Tak to by dřív jel čert na bruslích do práce.

neděle 4. června 2006

GZ cup - zápas proti PGL

Velké a napínavé derby bylo před námi. PGL (tvrdý to oříšek, ale náš louskáček je taky tvrďák) se dostavili včas, což se nevidí moc často, a po celou dobu byli velice disciplinovaní. Jako první stranu jsme si vybrali escort a hned v prvním kole se Grew velice podivným způsobem zřejmě nasoukal Tochovi do zadku, takže koukal z Tochových očí. Bohužel nenašel dost velký otvor na svoje RPKčko, takže jsme rázem měli jenom pět lidí. Naše zděšení bylo navíc tak zděšené, že jsme nestihli požádat soupeře o discard a jelo se expres do pekla. První tři kola jsme vlastně neuhráli nic, resp. nic jsme nedotáhli do konce. Ve čtvrtém kole ještě spadnul Steveovi net, aby toho nebylo málo, takže jsme si jedno kolo dali čajový dýchánek na heliportu (díky PGL!). Další kolo se nám podařilo bravurně vystřílet všechny enemáci a následovalo úspěšné eskortování VIPka, tzn. stav 2:3. Poslední kolo první poloviny zápasu v poslední skupině prvního turnaje na novém GZ se nám už ale vůbec nepovedlo a Skrastis nás totálně rozmetal.

Za ambush už jsme louskáček chytli pořádně do ruky a taktiku "kulku mezi lopatky" jsme modifikovali na "lopatku mezi kulky". Ta se nám osvědčila a šlo to jako po lubrikačním másle. Nutno vyzdvihnout výkon Stevea, který nám zachránil minimálně dvě kola a tím dost možná rozhodl zápas. Nakonec bych Stevovi přidělil funkci Krotitel Maurů, protože to bude mít evidentně dobrý vliv na celý tým.

pondělí 29. května 2006

GZ cup - zápas proti ^CIG^

Zápas byl naplánován na 20:00, ale kvůli nepřipravenosti ^CIG^ jsme ho zahájili v 21:00 a to jenom díky tomu, že to admin urychlil. ^CiG^ bohužel museli nastoupit pouze v pěti, protože zbylí hráči nebyli schopni zprovoznit GZ klienta.

Poučili jsme se z minulého zápasu a tuto výhodu jsme nenechali náhodě, ale plně jsme se jí chopili! Začali jsme za Escort a kromě třetího kola - kdy escortě vipka proklouzl do nemocnice enemák, skoval se a zákeřně počkal na Vip - jsme soupeři nedali šanci. Do ambushe jsme šli za stavu 5:1 a s pohodovou náladou jsme nepustili Vip ani jednou do helipadu.

Konečný stav 11:1 pro MTU.

Mauro: Děkujeme soupeři za zapsa. Jen škoda těch zbytečných průtahů a opetovné početní nerovnováze stran. Pokud se ^CIG^ poučí z tohoto zápasu stejně jako my z předchozího, věřím, že má šanci něco dokázat, protože individuálně nehráli špatně.

    Toch 

sobota 27. května 2006

GZ cup - zápas proti DC

Rumi: Odehráli jsme první zápas na GZ cupu. Jedním slovem - byla to totální lůza. Hráli jsme jenom proti pěti oponentům a OTTO větší OSTUDA to byla a stále je. Zmrvili jsme úplně všechno, až na pár vydařených kol, která ale nestačila na dobře hrajícího soupeře. VIP, jež hrál Rumi, byl úplně nahovno. O ostatních nemůžu nic říct, jelikož by mě rozbili hubu (je jich víc). Ale také se jim zápas moc nepovedl. Oni už si to sami rozeberou a pořádně promyslí co předvedli v tomto zápase.

Mauro: Opět se ukázala nedostatečná příprava k zápasu a od toho se odvíjejíció špatná sehranost, což nemůže být chyba nikoho jiného než mě. Snad si z toho vezmeme všichni ponaučení a příští zápasy půjdou víc podle našich představ. Jinak individuálně jsme zase tak zle nehráli (a to nikdo z nás) a příjemně překvapil rekrut Grew, přestože se mu jednou "podařilo" ukončit Rumíkův mladý život (Rumi holt strkal svůj květák kam neměl).

sobota 1. dubna 2006

CGL - Patriots

Obrázek - MTU vs klan Patriots Tak a už to bylo zase tady! Nastoupili jsme ke svému druhému zápasu v CGL!! Po počátečních problémech s jedním z členů hrajících zápas, kdy jsme museli střídat kvůli pozdnímu příchodu hráče. Hrálo se proti klanu Patriots of the Czech republic na mapě SF Gaius Julius CSAR. Soupeř si vyžádal hraní na GameParku a chtěl jako vyzyvatel začít za assault.

Začali jsme zhurta a celkem s přehledem jsme vyhráli první čtyři kola. V pátém kole jsme dostali výklep kvůli amatérské obraně jižní strany a poslední kolo jsme zase vyhráli za vydatné podpory paní Štěstěny (poslední soupeřův hráč vykrvácel). Za zmínku jistě stojí i celkem nepěkné lagy, které nás v prvních kolech trápily a díky kterým se náš vyhlášený kaskadér Rumi vydal vstříc plamenům samotných pekelných mocností, které se ho krutě a nelítostně zmocnily.

V assaultu jsme narazili na tvrdý odpor soupeře u pilota (jen zřídka se někdo objevil trochu blíže u hawka), který se nám podařilo prolomit jen ve třetím kole precizní prácičkou celého týmu a i přes další heroické výkony (pak už hlavně jednotlivců) jsme dokončili dvanáct kol v poměru 6:6.

Následovalo tedy prodloužení na McKenne, kde si soupeř zvolil honor jako svou stranu. První kolo patřilo celkem jasně nám, kdy jsme nedovolili dobýt alfu a za výborného krytí jsme roztříleli tuhou obranu na charlie. V kole druhém nás zaskočil rychlý vpád nepřítele na alfu následovaný zajištěním všech objectivů. Otěže rozhodujícího kola jsme ale uchopili pevně do svých tlap - povedlo se obejít nepřítele, vpadnout mu do zad a udělat domácí úkoly.

Děkujeme soupeři za férovou a krásnou hru a spoluhráčům za boj až do konce svých sil! Byl to prostě dekadentní zápas, jak má být.

R & M

sobota 18. března 2006

Premiéra v CGL

Tak a už to bylo tady! Náš první zápas v CGL! Hráli jsme proti klanu _Z.I.P_ na mapě Pipeline. Původně jsme chtěli hrát na Gameparku, ale jelikož soupeř tam neměl vytvořené účty tak bylo odsouhlaseno, že budeme hrát na našem serveru. Jako vyzývající klan jsme si zvolili, že budeme začínat za assault. Už v prvním kole se ukázalo, že soupeř bude rushovat a bude nás chtít rozstřílet ze zad. Ale to se ukázalo jako velká výhoda pro nás, jelikož se nám - až na druhé kolo, kdy jsem hrozně zaprasil a smůla se k tomu přidala (zatracenej fix jam). Stav po dvou odehraných kolech 1:1. Ale pak jsme mírně zmodifikovali naší taktiku a nenechali soupeři ani kolo. Do defensu jsme šli za stavu 5:1. Vynikající pozice!

Za defense jsme zakempovali na strategických pozicích a ty se nám podařilo celkem dobře držet, až na malou chybku v komunikaci, kdy jsem musel krýt nejen ventilaci, ale i dveře z koupelny a zadní vchod. To jsme si ale vysvětlili a už s tím nebyl problém. Oponenti nás začali osočovat z kempeni a ghostování. Za stavu 8:1 jsem si zahrál na Zupermana a jal jsem se pronásledovat granát, který sem házel z ventilace k primáru. Ale i přes tuto komplikaci jsme díky kvalitnímu krytí kompu vyhráli. V tuto dobu už na nás klan _Z.I.P_ spustil těžkou slovní kanonádu jací že jsme zmrdi atd. Poté se jim podařilo uhrát jejich druhé vítězné kolo, což nám dali patřičně sežrat. Stav 8:2. Po zbytek zápasu jsme jim ale už nic nepovolili. Dokonce se v posledním kole odpálili granátem. Tím pádem (ale ne tím Rumiho zupermanem - pozn. korektora) nám patří výhra 10:2 díky vynikající taktice a skvělému teamovému postupu.

Pěkný úvod do CGL, ale čekají nás těžší zapásy, takže trénovat, trénovat a zase trénovat!

neděle 22. ledna 2006

Nefér jednání PzV

Shodou okolností jsem byl dnes se Swordy na TS, zrovna když hráli ligový zápas s klanem Psi ze Vsi. Ačkoli byli v oslabení (3SD vs 4PzV), drželi se, leč nakonec prohráli 4:8. Pak se ale podívali na soupeřovu sestavu na CGL a zjistili, že za ně hrál hráč, který mezi ně oficiálně nepatří.

Když to sdělili PzV spolu s tím, že výsledek zápasu nepotvrdí, dostalo se jim nabídky zahrát si na 3 vítězná kola 3vs3 (popř. 2vs2 nebo 1vs1). Poté co odmítli, začal je soupeř urážet a nadávat.

Slušnost a čestné jednání by podle mě měly být základní hodnoty každého pořádného klanu, což?

Zápas s klanem Sword na MOUT Keně

Na zápas jsme se pečlivě připravovali, natrénovali jsme na hru 4vs4 vypiplali jsme si taktiku a byli jsme plně odhodláni vyhrát, avšak měli jsme trochu obavu poněvadž náš soupeř to na Keňe docela umí. O to víc nás překvapilo, když nam řekli že se jim čtvrtý hráč nedostavil a hrálo se 3vs3, což nám samozřejmě nabouralo plány a před začatkem a během prvního kola jsme bojovali ve jménu stresu a chaosu. Rychle jsme se ale otřepali a dostali se do toho.

Naše taktika nám vcelku vycházela a nepřítele jsme většinou zaskočili naší houženvatostí a disciplínou.

Loyalitu jsme odehráli výtečně, pustili jsme jenom jedno kolo (5:1). Za honor bylo poznat, že jejich psychika je ta tam a občas jsem se divil, že se vícekrát nechali nachytat na průhledné fintičky. Jedno kolo patřilo Rumimu když celý jejich team musel pokleknout před jeho božskou silou.

Ke konci Swordům odešel hráč a tak se dohrávalo 2vs2. Za honor jsme se opět zablýskli a rozvezli jsme soupeře 5:1. Celkové skóre tedy 10:2


A s dobrým pocitem s poděkováním za zapsa jsme šli spát.

Toch