Zobrazují se příspěvky se štítkemKeyzio. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemKeyzio. Zobrazit všechny příspěvky

čtvrtek 6. července 2006

GZ cup - zápas proti 4BRN

Pred zapasem jsme se dozvedeli "informaci", ze 4BRN remizovali s clanem El!ta. Tato "informace" nas dokonale demoralizovala takze jsme se trepali jako osiky, ale zapas jsme nakonec zvladli ale o tom az ted :))
Defense:
  • 1.kolo - Dobre takticky sehrane, podarilo se nam je vystrilet (pomohlo tomu i to že Charlimu zustal na hlave viset doorbreacher)
  • 2.kolo - Skoro se nam je podarilo vystrilet ale posledni nam bohuzel utekl s objektivem :((
  • 3.kolo - Dobre jsme to zakempili ale stejne se pres nas dostali a utekli s objektivem.
  • 4.kolo - Velice nemile nas prekvapili v tunelech a nastala kropicka ze ktere jsme nevyvazli zivy, a Toch s Keyziem uz nemeli sanci.
  • 5.kolo - V tomto kole prevzal roli Keyziho Steve a pokiloval polovinu jejich teamu a pro nas uz nebylo tezke je dodelat.
  • 6.kolo - Bylo velice vyrovnane a nam se podarilo zvitezit :))
Stav za defense 3:3

Assault:
  • 1.kolo - Dobra takticky sehrana hra pro nas, nakonci kola to koplo Charliho, po chvili cekani se 4BRN rozhodli hrat ve 4 .
  • 2.kolo - Opet dobre sehrane, i se stestim - A B i C se nam povedlo hned po sobe.
  • 3.kolo - Se nam vubec nevyvedlo 4BRN nas rozmackli jako mouchu.
  • 4-6.kolo - Vyrovnana hra ale uplatnila se prevaha 6 vs 4 a tim jsme zapas vyhrali :))
Stav za assault 5:1

Konecny stav 8:4 pro -=MTU=- Tog3th3r For3v3r !!!

    Honya

sobota 1. dubna 2006

Odchod jednoho z našich nejlepších členů

Jak jsem se teď dozvěděl, náš člen a kamarád Keyzio se rozhodl zkusit štěstí v jiném klanu. Je to pro nás velká ztráta a bude mi chybět, protože nám byl velkou oporou v zápasech i při jiných aktivitách našeho klanu.

Přeju hodně štěstí a úspěchů Keyzi u klanu CSSF a věřím, že to dotáhneš daleko!

A teď mi dovolte zazpívat si jednu písničku, při které si na Keyziho už vždycky vzpomenu (moment, jen zamáčknu slzičku):

Rázní a smělí a s hrdými čely
chtějí se dělit o zážitky své.
Kouzla a divy jdou staletí s nimi
i tajemství šťávy jež nedají si vzít.
(A VŠICHNI!)
Jsou hrdí a vědí, že silou medvědí
se kdykoli budou za správnou věc bít.
Ref:
Méďovéééé skáčou jako míčky gumové
v příbězích, jež mají úroveň
Gumídci méďové, Gumídci méďovéé!

Sbohem Keyzio, budeš nám chybět kamaráde!


Dodatek: Jednalo se o Tochův aprílový žertík ;-)

úterý 17. ledna 2006

Soldier Keyzio

Všichni se shodli na tom, že Keyzi mezi námi nesmí chybět a s radostí mu jménem celého klanu uděluji status člena -=MTU=-

Jen tak dál Keyzi!

středa 11. ledna 2006

Rekrutace

Tak nám Mr.Tochy zapracoval jako rekrutér a sehnal Keyziho_cz, kterej požádal zda by se mohl přidat k našemu stále se rozrůstajícímu klanu.

Po vstupním tréninku mu byl udělen statut rekruta a je v testovací době. Good luck Keyzi!