Zobrazují se příspěvky se štítkemGrew. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemGrew. Zobrazit všechny příspěvky

středa 11. října 2006

Reorganizaceski a rekrutace

Ze smutku nad minimálním přílivem rekrutů a nedostatkem řádných hráčů jsme se rozhodli roztřídit členstvo takým způsobem, aby bylo vidět, kolik skutečně aktivních členů klan -=MTU=- má.

Do akční skupiny JEBA - jednotka elitních bojových alchymistů se přesouvají Mauro, Toch, Rumi, Steve, Honya, Grew

Do skupiny druhé SA - sleeping agents / spící agenti prozatím putují všici ostatní.

Tímto bych ještě jednou milerád zrůdaznil, že HLEDÁME AKTIVNÍ HRÁČE, KTEŘÍ BY SE CHTĚLI DOSTAT DO SKUPINY JEBA A HLAVNĚ SE V NÍ UDRŽET!

Díky za pozornost, díky

středa 27. září 2006

První -=MTU=- sraz

Tak konečně, nastal dlouho očekávaný okamžik a v termínu 23. - 24. září proběhl sraz našeho klanu. Nebýt pražských domorodců, asi bychom se v tom zapeklitém městě hledali ještě teď, ale vše dobře dopadlo, našli jsme se a společně jsme se odebrali do Rumíkem poskytnutého útočiště.

Konečná sestava byla: Mauro, Rumi, Toch, Grew a Steve. Ostatní, ač jim to bylo jistě líto, byli nuceni účast odmítnout z důvodu nedostatečného věku, pracovní vytíženosti, či neúnosné vzdálenosti srazu od své domoviny.

Z počátku pozvolná konverzace se za podpory alkoholu hbitě rozproudila a zúčastnění prožili pěkný den. Večer zakončil Steve lítým lovem Tocha a ve chvíli, kdy k lovu začal používat kolem stojící a ležící předměty (Toch je skutečně mrštná a divoká kořist) musel být zbytkem klanu zpacifikován aby nedošlo ke škodě na zdraví ani majetku. Spánek byl také zvládnut s bravurou, takže po krátkém ranním vystřízlivění nic nebránilo k zahájení manévrů směrem domů.

Doufáme, že příští sraz proběhne za hojnější účasti a možná i raději na nějakém opuštěném místě....... ale o tom zase až příště.


    Steve

neděle 4. června 2006

GZ cup - zápas proti PGL

Velké a napínavé derby bylo před námi. PGL (tvrdý to oříšek, ale náš louskáček je taky tvrďák) se dostavili včas, což se nevidí moc často, a po celou dobu byli velice disciplinovaní. Jako první stranu jsme si vybrali escort a hned v prvním kole se Grew velice podivným způsobem zřejmě nasoukal Tochovi do zadku, takže koukal z Tochových očí. Bohužel nenašel dost velký otvor na svoje RPKčko, takže jsme rázem měli jenom pět lidí. Naše zděšení bylo navíc tak zděšené, že jsme nestihli požádat soupeře o discard a jelo se expres do pekla. První tři kola jsme vlastně neuhráli nic, resp. nic jsme nedotáhli do konce. Ve čtvrtém kole ještě spadnul Steveovi net, aby toho nebylo málo, takže jsme si jedno kolo dali čajový dýchánek na heliportu (díky PGL!). Další kolo se nám podařilo bravurně vystřílet všechny enemáci a následovalo úspěšné eskortování VIPka, tzn. stav 2:3. Poslední kolo první poloviny zápasu v poslední skupině prvního turnaje na novém GZ se nám už ale vůbec nepovedlo a Skrastis nás totálně rozmetal.

Za ambush už jsme louskáček chytli pořádně do ruky a taktiku "kulku mezi lopatky" jsme modifikovali na "lopatku mezi kulky". Ta se nám osvědčila a šlo to jako po lubrikačním másle. Nutno vyzdvihnout výkon Stevea, který nám zachránil minimálně dvě kola a tím dost možná rozhodl zápas. Nakonec bych Stevovi přidělil funkci Krotitel Maurů, protože to bude mít evidentně dobrý vliv na celý tým.

sobota 27. května 2006

GZ cup - zápas proti DC

Rumi: Odehráli jsme první zápas na GZ cupu. Jedním slovem - byla to totální lůza. Hráli jsme jenom proti pěti oponentům a OTTO větší OSTUDA to byla a stále je. Zmrvili jsme úplně všechno, až na pár vydařených kol, která ale nestačila na dobře hrajícího soupeře. VIP, jež hrál Rumi, byl úplně nahovno. O ostatních nemůžu nic říct, jelikož by mě rozbili hubu (je jich víc). Ale také se jim zápas moc nepovedl. Oni už si to sami rozeberou a pořádně promyslí co předvedli v tomto zápase.

Mauro: Opět se ukázala nedostatečná příprava k zápasu a od toho se odvíjejíció špatná sehranost, což nemůže být chyba nikoho jiného než mě. Snad si z toho vezmeme všichni ponaučení a příští zápasy půjdou víc podle našich představ. Jinak individuálně jsme zase tak zle nehráli (a to nikdo z nás) a příjemně překvapil rekrut Grew, přestože se mu jednou "podařilo" ukončit Rumíkův mladý život (Rumi holt strkal svůj květák kam neměl).