Zobrazují se příspěvky se štítkemSRS. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemSRS. Zobrazit všechny příspěvky

sobota 3. září 2005

Loučíme se se SRS

SRS se v budoucnu prý hodlá zaměřit spíše na hru CoD a za celou dobu, co jsme u něj působili, jsme si stejně jako tým nikdy pořádně nezahráli. Proto jsme se rozhodli požádat klan Glory Sumo Worms o rekrutaci. Od včerejšího večera jsme tedy rekruty GSW a tyto tři písmena nyní nahrazují předchozí SRS v našem nicku.

pátek 5. srpna 2005

Nový člen SRS

Do klanu SRS přibyl nový člen AdiC_cz, kterého jsem narekrutoval, když ode mě na DC stahoval America's Army ;-)
Začal dost aktivně a nevede si vůbec špatně, tak doufám, že ve stejném duchu bude i pokračovat.

neděle 10. července 2005

Sloučení se SRS

Kvůli nízkému počtu členů byl klan MTU na AAO Trackeru automaticky zrušen. Navíc aktivní členové jsme jen dva: Mauro a Rumi.

My se ale nevzdáváme, takže pár dní na to jsme dostali od klanu SRS nabídku, abychom se přidali k nim.
V tuto dobu tedy hrajeme pod nicky [SRS]Mauro-mtu- a [SRS]Rumi-mtu-