Zobrazují se příspěvky se štítkemHonya. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemHonya. Zobrazit všechny příspěvky

středa 11. října 2006

Reorganizaceski a rekrutace

Ze smutku nad minimálním přílivem rekrutů a nedostatkem řádných hráčů jsme se rozhodli roztřídit členstvo takým způsobem, aby bylo vidět, kolik skutečně aktivních členů klan -=MTU=- má.

Do akční skupiny JEBA - jednotka elitních bojových alchymistů se přesouvají Mauro, Toch, Rumi, Steve, Honya, Grew

Do skupiny druhé SA - sleeping agents / spící agenti prozatím putují všici ostatní.

Tímto bych ještě jednou milerád zrůdaznil, že HLEDÁME AKTIVNÍ HRÁČE, KTEŘÍ BY SE CHTĚLI DOSTAT DO SKUPINY JEBA A HLAVNĚ SE V NÍ UDRŽET!

Díky za pozornost, díky

čtvrtek 6. července 2006

GZ cup - zápas proti 4BRN

Pred zapasem jsme se dozvedeli "informaci", ze 4BRN remizovali s clanem El!ta. Tato "informace" nas dokonale demoralizovala takze jsme se trepali jako osiky, ale zapas jsme nakonec zvladli ale o tom az ted :))
Defense:
  • 1.kolo - Dobre takticky sehrane, podarilo se nam je vystrilet (pomohlo tomu i to že Charlimu zustal na hlave viset doorbreacher)
  • 2.kolo - Skoro se nam je podarilo vystrilet ale posledni nam bohuzel utekl s objektivem :((
  • 3.kolo - Dobre jsme to zakempili ale stejne se pres nas dostali a utekli s objektivem.
  • 4.kolo - Velice nemile nas prekvapili v tunelech a nastala kropicka ze ktere jsme nevyvazli zivy, a Toch s Keyziem uz nemeli sanci.
  • 5.kolo - V tomto kole prevzal roli Keyziho Steve a pokiloval polovinu jejich teamu a pro nas uz nebylo tezke je dodelat.
  • 6.kolo - Bylo velice vyrovnane a nam se podarilo zvitezit :))
Stav za defense 3:3

Assault:
  • 1.kolo - Dobra takticky sehrana hra pro nas, nakonci kola to koplo Charliho, po chvili cekani se 4BRN rozhodli hrat ve 4 .
  • 2.kolo - Opet dobre sehrane, i se stestim - A B i C se nam povedlo hned po sobe.
  • 3.kolo - Se nam vubec nevyvedlo 4BRN nas rozmackli jako mouchu.
  • 4-6.kolo - Vyrovnana hra ale uplatnila se prevaha 6 vs 4 a tim jsme zapas vyhrali :))
Stav za assault 5:1

Konecny stav 8:4 pro -=MTU=- Tog3th3r For3v3r !!!

    Honya