Zobrazují se příspěvky se štítkemrekrutace. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemrekrutace. Zobrazit všechny příspěvky

středa 11. října 2006

Reorganizaceski a rekrutace

Ze smutku nad minimálním přílivem rekrutů a nedostatkem řádných hráčů jsme se rozhodli roztřídit členstvo takým způsobem, aby bylo vidět, kolik skutečně aktivních členů klan -=MTU=- má.

Do akční skupiny JEBA - jednotka elitních bojových alchymistů se přesouvají Mauro, Toch, Rumi, Steve, Honya, Grew

Do skupiny druhé SA - sleeping agents / spící agenti prozatím putují všici ostatní.

Tímto bych ještě jednou milerád zrůdaznil, že HLEDÁME AKTIVNÍ HRÁČE, KTEŘÍ BY SE CHTĚLI DOSTAT DO SKUPINY JEBA A HLAVNĚ SE V NÍ UDRŽET!

Díky za pozornost, díky

neděle 12. března 2006

Další posila na cestě

Od včerejška je naším rekrutem Steve, který úspěšně prošel naší vstupní kontrolou a dokázal se připojit na náš server přes IPnu za necelých pět minut, ačkoli jsme se ho s Tochem snažili nejrůznějšími fígly splést.

Je to zkrátka ostřílený veterán, který se teď dostal k America's Army a máme to štěstí, že si vybral náš klan.


Věříme, že další posilou pro nás bude také neméně zkušený borec Zippo.

Zkušební doba běží, hodně zdaru chlapi!

úterý 17. ledna 2006

Soldier Keyzio

Všichni se shodli na tom, že Keyzi mezi námi nesmí chybět a s radostí mu jménem celého klanu uděluji status člena -=MTU=-

Jen tak dál Keyzi!

středa 11. ledna 2006

Rekrutace

Tak nám Mr.Tochy zapracoval jako rekrutér a sehnal Keyziho_cz, kterej požádal zda by se mohl přidat k našemu stále se rozrůstajícímu klanu.

Po vstupním tréninku mu byl udělen statut rekruta a je v testovací době. Good luck Keyzi!

pondělí 19. prosince 2005

Mbw a John přijati

Tímto získávají Mbw a John hodnost vojína a klan má teď už pět stálých členů. Tak nezapomínejte, že máme TS (díky Holly a McAndy!) a choďte na něj.

Tocha za jeho aktivitu a nápaditost povyšuji na desítníka.

pátek 2. prosince 2005

Další dva rekruti: Mbw a John

Ještě neuplynulo mnoho času od přijetí prvního rekruta a už tady máme další dva zájemce.

Již několik dní prochází nelítostným výcvikem Mbw a od včerejška také John.

Tak pevné nervy pánové!

neděle 20. listopadu 2005

Toch se stává plnohodnotným členem klanu

Toch prošel zkušební dobou úspěšně a je od teď nedílnou součástí klanu.
S krycím jménem Darth Vader se tedy zařazuje po bok nás, starých, ostřílených drsňáků klanu -=Main Tap Unit=-

Hodně štěstí vojíne Tochu! Hooaaah

neděle 13. listopadu 2005

MTU přijala nového rekruta

12.11. se soldier Toch na vlastní žádost přidal ke klanu MTU.
Na TS jsme si parádně rozuměli a s Rumim jsme se brzy shodli na jeho přijetí na post rekruta.

Rumi: Je to frajer, jde to toho vostře!

Buď vítán Tochu a omez to funění do mikrofonu! (aspoň trochu) :-D

pátek 5. srpna 2005

Nový člen SRS

Do klanu SRS přibyl nový člen AdiC_cz, kterého jsem narekrutoval, když ode mě na DC stahoval America's Army ;-)
Začal dost aktivně a nevede si vůbec špatně, tak doufám, že ve stejném duchu bude i pokračovat.