Zobrazují se příspěvky se štítkemloss. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemloss. Zobrazit všechny příspěvky

pátek 14. července 2006

GZ cup - zápas proti DOG

I přes předchozí prohru s URNOU jsme se probojovali do čtvrtfinále playoff a čekal na nás už po třetí jako soupeř klan DOG.

Začali jsme za defens a docela to šlo. První čtyři kola jsme na střídačku vyhrávali a prohrávali, ale poslední dvě kola už byla naše.

Assault se nám nevedl a dokázali jsme získat pouze druhé kolo. To znamenalo jediné. Prohra 5:7 a konec MTU v turnaji. Zápas to byl ale krásný (alespoň z mé strany), plný napětí a dobrodružství a soupeři patří dík za zapsa.


Turnaj bych hodnotil celkem pozitivně. Získali jsme spoustu zkušeností a krásně jsme si zahráli.

sobota 27. května 2006

GZ cup - zápas proti DC

Rumi: Odehráli jsme první zápas na GZ cupu. Jedním slovem - byla to totální lůza. Hráli jsme jenom proti pěti oponentům a OTTO větší OSTUDA to byla a stále je. Zmrvili jsme úplně všechno, až na pár vydařených kol, která ale nestačila na dobře hrajícího soupeře. VIP, jež hrál Rumi, byl úplně nahovno. O ostatních nemůžu nic říct, jelikož by mě rozbili hubu (je jich víc). Ale také se jim zápas moc nepovedl. Oni už si to sami rozeberou a pořádně promyslí co předvedli v tomto zápase.

Mauro: Opět se ukázala nedostatečná příprava k zápasu a od toho se odvíjejíció špatná sehranost, což nemůže být chyba nikoho jiného než mě. Snad si z toho vezmeme všichni ponaučení a příští zápasy půjdou víc podle našich představ. Jinak individuálně jsme zase tak zle nehráli (a to nikdo z nás) a příjemně překvapil rekrut Grew, přestože se mu jednou "podařilo" ukončit Rumíkův mladý život (Rumi holt strkal svůj květák kam neměl).