Zobrazují se příspěvky se štítkemSF CSAR. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemSF CSAR. Zobrazit všechny příspěvky

sobota 1. dubna 2006

CGL - Patriots

Obrázek - MTU vs klan Patriots Tak a už to bylo zase tady! Nastoupili jsme ke svému druhému zápasu v CGL!! Po počátečních problémech s jedním z členů hrajících zápas, kdy jsme museli střídat kvůli pozdnímu příchodu hráče. Hrálo se proti klanu Patriots of the Czech republic na mapě SF Gaius Julius CSAR. Soupeř si vyžádal hraní na GameParku a chtěl jako vyzyvatel začít za assault.

Začali jsme zhurta a celkem s přehledem jsme vyhráli první čtyři kola. V pátém kole jsme dostali výklep kvůli amatérské obraně jižní strany a poslední kolo jsme zase vyhráli za vydatné podpory paní Štěstěny (poslední soupeřův hráč vykrvácel). Za zmínku jistě stojí i celkem nepěkné lagy, které nás v prvních kolech trápily a díky kterým se náš vyhlášený kaskadér Rumi vydal vstříc plamenům samotných pekelných mocností, které se ho krutě a nelítostně zmocnily.

V assaultu jsme narazili na tvrdý odpor soupeře u pilota (jen zřídka se někdo objevil trochu blíže u hawka), který se nám podařilo prolomit jen ve třetím kole precizní prácičkou celého týmu a i přes další heroické výkony (pak už hlavně jednotlivců) jsme dokončili dvanáct kol v poměru 6:6.

Následovalo tedy prodloužení na McKenne, kde si soupeř zvolil honor jako svou stranu. První kolo patřilo celkem jasně nám, kdy jsme nedovolili dobýt alfu a za výborného krytí jsme roztříleli tuhou obranu na charlie. V kole druhém nás zaskočil rychlý vpád nepřítele na alfu následovaný zajištěním všech objectivů. Otěže rozhodujícího kola jsme ale uchopili pevně do svých tlap - povedlo se obejít nepřítele, vpadnout mu do zad a udělat domácí úkoly.

Děkujeme soupeři za férovou a krásnou hru a spoluhráčům za boj až do konce svých sil! Byl to prostě dekadentní zápas, jak má být.

R & M

úterý 7. února 2006

FW s Czech Counter Terrorist Squad

Společný obrázek nás s klanem CCTS Před zápasem panovala přijemná nálada, i když se soupeř dostavil o něco později, což nám přišlo vhod, poněvadž jsme se mohli pořádně sehrát a zopakovat si postup. Těsně před začátkem jsme udělali společné foto a s dobrou náladou jsme vyrazili na assault. První tři kola jsme zastihli soupeře připraveného a tvrdě zakopaného, což mělo za následek stav 0:3. Čtvrté kolo jsme trochu modifikovali taktiku a udělali první bod, což nás povzbudilo a výtečnou hrou jsme dotáhli score na 3:3.

Za defens jsme nasadili podobnou taktiku jako soupeř, ale vycházela nám trochu líp. Především John perfektně bránil North a Rumi výtečně "rašoval" a sabotoval plány soupeře. Ovšem i mistr tesař se někdy utne a tak si jednou "rašující" Rumi dopřál to blaho a upižlával enemáka na singl. Z toho vyplývá že první dvě kola jsme vyhráli (5:3 - to je obrat, co?). Poté dotáhli na 5:4, načeš jsme trochu víc zabrali (věděli jsme, že od výhry nás dělí jen 2 body). A vyplatilo se! Za stavu 7:4 jsme nastoupili do posledního kola, které soupeř vyhrál a ustanovil tím konečný výsledek na 7:5 pro Main Tap Unit.

Hooah chlapi, pěknej zápas!

Toch