Tak a je to zpět, alá tu, teda jako tady. Po rozpadu radikalního klanu PEACE přišlo prázdno a nuda, a tak tobylo, né jinak. Furt se zevlilo na TS a krom chvilkových úletů, typu COD4 GTA SA-MP , byla nuda, a tak no znáte to ne ? No a co se nestalo ? No nevim co se nestalo ale vim co se stalo. Calibro se prostě nudil tak moc, že mě komplexně začal konstantně spamovat pěti písmeny, a to taky že jo. A byly to M T U A A, a prostě mi to nedalo, a řekl sem Táák jóó dem dotoho ! no a bodejď by ne a stalo se ! Sme z5 stáré MTU se navrátilo oklepalo svůj prach a jede dál. Takže momentálně pod barvama MTU jsou nalezitelní jak jinak než Toch, jeho pravá ruka Calibro, a zase toho pravá ruka Dave, a pak taky pravá noha Maura teda jako Mudla, samozrejme je tu i náš FUBer (od slova hodně stahovat) Rumi, no a náš řezník číslo 1 Stifler, a málem bych zapoměl na našeho baviče z moravákova Systema, no a sem tam příde i Speedluke. Podtrženo a odečteno lamýme jako vždy, a v ještě větší míře, a bezpochyby na Courtyardu víceméně víc než méne pořád.
Toch
Zobrazují se příspěvky se štítkemorganizace. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemorganizace. Zobrazit všechny příspěvky
středa 27. února 2008
úterý 8. května 2007
To je ale vzpoura, pane Queegu!
Mnozí si už jurčitě všimli, že se stalo něco nemilého se skvělým a právem oblíbeným klanem MTU. Je to pravda, i když ne tak docela.
Náš klan dostal po poměrně úspěšné účasti v turnaji na Courtyardu nabídku od pořádajícího klanu PEACE, a to nabídku ke spojení v jeden tým. Jedni v tom viděli příležitost k účasti ve vyšších soutěží, lepších možnostech hraní a postupu v kAAriéře. Ti jsou teď uvedeni ve skupině PTU - Mírová Výčepní Jednotka. Druzí nechtěli připustit ztrátu naší suverenity, svobody a jazyka a tak se rozhodli zůstat a vytvořit údernou skupinu CTU - Konzervativní Výčepní Jednotku.
V PTU jsou uvedená stará jména používaná před přechodem k PEACE a to hned z několika dobrých důvodů. Jednak jsem línej to přepisovat, dvak je to z nostalgie a nakonec proto, že by se to tam stejně nevešlo.. Členy, kteří se rozhodli jít dál svou cestou s PEACE, ale vždycky poznáte podle přípony .{MTU}
Moc nás tu nezbylo a i když aktivitou teď zrovna nehýříme, MTU jde pořád dál. Důkazem je vynikající práce specialisty Steva, který vlastními prostředky rozjel MTU public/clan server na adrese 213.191.119.228:1716 !! Věřím, že to bude začátek našeho dalšího společného hraní 4Fun a najde se zase třeba i pár fajn lidí, kteří rozšíří naše řady.
ALLE MTU F0R3V3R T0G3TH3R
Náš klan dostal po poměrně úspěšné účasti v turnaji na Courtyardu nabídku od pořádajícího klanu PEACE, a to nabídku ke spojení v jeden tým. Jedni v tom viděli příležitost k účasti ve vyšších soutěží, lepších možnostech hraní a postupu v kAAriéře. Ti jsou teď uvedeni ve skupině PTU - Mírová Výčepní Jednotka. Druzí nechtěli připustit ztrátu naší suverenity, svobody a jazyka a tak se rozhodli zůstat a vytvořit údernou skupinu CTU - Konzervativní Výčepní Jednotku.
V PTU jsou uvedená stará jména používaná před přechodem k PEACE a to hned z několika dobrých důvodů. Jednak jsem línej to přepisovat, dvak je to z nostalgie a nakonec proto, že by se to tam stejně nevešlo.. Členy, kteří se rozhodli jít dál svou cestou s PEACE, ale vždycky poznáte podle přípony .{MTU}
Moc nás tu nezbylo a i když aktivitou teď zrovna nehýříme, MTU jde pořád dál. Důkazem je vynikající práce specialisty Steva, který vlastními prostředky rozjel MTU public/clan server na adrese 213.191.119.228:1716 !! Věřím, že to bude začátek našeho dalšího společného hraní 4Fun a najde se zase třeba i pár fajn lidí, kteří rozšíří naše řady.
ALLE MTU F0R3V3R T0G3TH3R
středa 11. října 2006
Reorganizaceski a rekrutace
Ze smutku nad minimálním přílivem rekrutů a nedostatkem řádných hráčů jsme se rozhodli roztřídit členstvo takým způsobem, aby bylo vidět, kolik skutečně aktivních členů klan -=MTU=- má.
Do akční skupiny JEBA - jednotka elitních bojových alchymistů se přesouvají Mauro, Toch, Rumi, Steve, Honya, Grew
Do skupiny druhé SA - sleeping agents / spící agenti prozatím putují všici ostatní.
Tímto bych ještě jednou milerád zrůdaznil, že HLEDÁME AKTIVNÍ HRÁČE, KTEŘÍ BY SE CHTĚLI DOSTAT DO SKUPINY JEBA A HLAVNĚ SE V NÍ UDRŽET!
Díky za pozornost, díky
Do akční skupiny JEBA - jednotka elitních bojových alchymistů se přesouvají Mauro, Toch, Rumi, Steve, Honya, Grew
Do skupiny druhé SA - sleeping agents / spící agenti prozatím putují všici ostatní.
Tímto bych ještě jednou milerád zrůdaznil, že HLEDÁME AKTIVNÍ HRÁČE, KTEŘÍ BY SE CHTĚLI DOSTAT DO SKUPINY JEBA A HLAVNĚ SE V NÍ UDRŽET!
Díky za pozornost, díky
sobota 1. dubna 2006
Odchod jednoho z našich nejlepších členů
Jak jsem se teď dozvěděl, náš člen a kamarád Keyzio se rozhodl zkusit štěstí v jiném klanu. Je to pro nás velká ztráta a bude mi chybět, protože nám byl velkou oporou v zápasech i při jiných aktivitách našeho klanu.
Přeju hodně štěstí a úspěchů Keyzi u klanu CSSF a věřím, že to dotáhneš daleko!
A teď mi dovolte zazpívat si jednu písničku, při které si na Keyziho už vždycky vzpomenu (moment, jen zamáčknu slzičku):
Rázní a smělí a s hrdými čely
chtějí se dělit o zážitky své.
Kouzla a divy jdou staletí s nimi
i tajemství šťávy jež nedají si vzít.
(A VŠICHNI!)
Jsou hrdí a vědí, že silou medvědí
se kdykoli budou za správnou věc bít.
Ref:
Méďovéééé skáčou jako míčky gumové
v příbězích, jež mají úroveň
Gumídci méďové, Gumídci méďovéé!
Sbohem Keyzio, budeš nám chybět kamaráde!
Přeju hodně štěstí a úspěchů Keyzi u klanu CSSF a věřím, že to dotáhneš daleko!
A teď mi dovolte zazpívat si jednu písničku, při které si na Keyziho už vždycky vzpomenu (moment, jen zamáčknu slzičku):
Rázní a smělí a s hrdými čely
chtějí se dělit o zážitky své.
Kouzla a divy jdou staletí s nimi
i tajemství šťávy jež nedají si vzít.
(A VŠICHNI!)
Jsou hrdí a vědí, že silou medvědí
se kdykoli budou za správnou věc bít.
Ref:
Méďovéééé skáčou jako míčky gumové
v příbězích, jež mají úroveň
Gumídci méďové, Gumídci méďovéé!
Sbohem Keyzio, budeš nám chybět kamaráde!
Dodatek: Jednalo se o Tochův aprílový žertík ;-)
neděle 19. února 2006
Povýšení a pochvala
Nýbrž zásluhy a aktivitu mr. Tocha nelze přehlédnout, uděluji mu status ACL a povyšuji ho na corporala.
Dobrá práce chlapi, mám z Vás radost! - platí pro celý tým
Dobrá práce chlapi, mám z Vás radost! - platí pro celý tým
neděle 5. února 2006
GamePark se rozjíždí!
GamePark je projekt, jehož primárním cílem je poskytnout vám místo pro hraní online her, nabídnout prostor pro soutěžení s kamarády a vytvořit tak náhradu za původní GameZone. Byla spuštěna provizorní verze webu, která vám prozatím umožní dostat se ke hrám.
zdroj: GamePark.cz
Chlapci z Allstaru mají můj obdiv za to, jak rychle dokázali GamePark nastartovat! America's Army ještě na seznamu her není, protože se začíná od her nejhranějších, ale určitě se dočkáme a to je nejdůležitější.
Děkujeme!
Allstar & Players For3v3r Tog3th3r!
čtvrtek 2. února 2006
ProGamers zabili GameZone
Bojler napsal:
Ondra Gazda alias bojler
Admini, redaktori, kamaradi…
Tezko se mi to pise, protoze mam k cele veci citovy vztah. Bohuzel je mou povinosti vam oznamit, ze projekt GameZone, tak jak jste ho znali, na konci unora konci. Jsme ucastniky grandiozni svinarny, kdy se za nasimi zady domluvilo predani GZ Danu Miksovskemu, majiteli spolecnosti ProGamers. O celem osudu GZ, projektu, ktery od jeho pocatku v roce 2000 i pres prekazky ze strany majitele - Ceskeho Telecomu - pilujeme podle naseho nejlepsiho uvazeni, bylo rozhodnuto bez nas. Dozvedeli jsme se to dnes, chvilku pred tim, nez Telecom podepsal smlouvu s panem Miksovskym, v dobe, kdy jiz neslo nic delat...
Mnozi z vas vedeli, ze uz od pulky minuleho roku cekame na nove servery, ktere nam Telecom akorat sliboval a my slibovali vam... Skutecnost byla takova, ze cela dodavka v hodnote 3 milionu korun (cca 30 serveru) davno prisla, ale sla do rukou pana Misovskeho, ktery si tak krasne stihl okopirovat celou GameZone a pripravit se na bezproblemovy prechod po dostani se k moci...
Svinarna nejvetsiho kalibru, verna jmenu ProGamers. Nemam k tomu co jineho rici.
GameZone pobezi do konce unora, co prijde potom, nevim. K moci se dostane pan Miksovsky a projekt nejakym zpusobem povede dale. Pravdepodobne hodne z vas bude chtit pretahnout na svou stranu... Nebudu vam rikat co delat a co ne, to je vase volba, ale jedno k tomu reknu - osobne mam k PG totalni odpor a nikdy pro ne nic delat nebudu.
Planujeme rozjeti nove GameZone s jimym partnerem v pozadi, pokud se to podari, pocitame s vami se vsemi. Kdo bude mit zajem, radi ho uvitame a pribereme do tymu.
Dovolte mi vam vsem podekovat za praci, co jste pro GameZone a jeji hrace delali. Vetsinou se vam za odmenu dostavalo jen nadavek ze strany vecne nevdecnych hracu, ale i presto jste to delali s chuti a radi. Za to vam vsem patri muj dik. Dekuji vam vsem za spolupraci, mrzi me, ze jsem nestihl vsechny poznat osobne a pokud jsem vam nekdy v necem ukrivdil, omlouvam se. Mam vas vsechny rad a budete mi chybet.
Ondra Gazda alias bojler
pondělí 19. prosince 2005
Mbw a John přijati
Tímto získávají Mbw a John hodnost vojína a klan má teď už pět stálých členů. Tak nezapomínejte, že máme TS (díky Holly a McAndy!) a choďte na něj.
Tocha za jeho aktivitu a nápaditost povyšuji na desítníka.
Tocha za jeho aktivitu a nápaditost povyšuji na desítníka.
sobota 3. září 2005
Loučíme se se SRS
SRS se v budoucnu prý hodlá zaměřit spíše na hru CoD a za celou dobu, co jsme u něj působili, jsme si stejně jako tým nikdy pořádně nezahráli. Proto jsme se rozhodli požádat klan Glory Sumo Worms o rekrutaci. Od včerejšího večera jsme tedy rekruty GSW a tyto tři písmena nyní nahrazují předchozí SRS v našem nicku.
pátek 5. srpna 2005
Nový člen SRS
Do klanu SRS přibyl nový člen AdiC_cz, kterého jsem narekrutoval, když ode mě na DC stahoval America's Army ;-)
Začal dost aktivně a nevede si vůbec špatně, tak doufám, že ve stejném duchu bude i pokračovat.
Začal dost aktivně a nevede si vůbec špatně, tak doufám, že ve stejném duchu bude i pokračovat.
neděle 10. července 2005
Sloučení se SRS
Kvůli nízkému počtu členů byl klan MTU na AAO Trackeru automaticky zrušen. Navíc aktivní členové jsme jen dva: Mauro a Rumi.
My se ale nevzdáváme, takže pár dní na to jsme dostali od klanu SRS nabídku, abychom se přidali k nim.
V tuto dobu tedy hrajeme pod nicky [SRS]Mauro-mtu- a [SRS]Rumi-mtu-
My se ale nevzdáváme, takže pár dní na to jsme dostali od klanu SRS nabídku, abychom se přidali k nim.
V tuto dobu tedy hrajeme pod nicky [SRS]Mauro-mtu- a [SRS]Rumi-mtu-
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)