Zobrazují se příspěvky se štítkemSteve. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemSteve. Zobrazit všechny příspěvky

úterý 8. května 2007

To je ale vzpoura, pane Queegu!

Mnozí si už jurčitě všimli, že se stalo něco nemilého se skvělým a právem oblíbeným klanem MTU. Je to pravda, i když ne tak docela.

Náš klan dostal po poměrně úspěšné účasti v turnaji na Courtyardu nabídku od pořádajícího klanu PEACE, a to nabídku ke spojení v jeden tým. Jedni v tom viděli příležitost k účasti ve vyšších soutěží, lepších možnostech hraní a postupu v kAAriéře. Ti jsou teď uvedeni ve skupině PTU - Mírová Výčepní Jednotka. Druzí nechtěli připustit ztrátu naší suverenity, svobody a jazyka a tak se rozhodli zůstat a vytvořit údernou skupinu CTU - Konzervativní Výčepní Jednotku.

V PTU jsou uvedená stará jména používaná před přechodem k PEACE a to hned z několika dobrých důvodů. Jednak jsem línej to přepisovat, dvak je to z nostalgie a nakonec proto, že by se to tam stejně nevešlo.. Členy, kteří se rozhodli jít dál svou cestou s PEACE, ale vždycky poznáte podle přípony .{MTU}

Moc nás tu nezbylo a i když aktivitou teď zrovna nehýříme, MTU jde pořád dál. Důkazem je vynikající práce specialisty Steva, který vlastními prostředky rozjel MTU public/clan server na adrese 213.191.119.228:1716 !! Věřím, že to bude začátek našeho dalšího společného hraní 4Fun a najde se zase třeba i pár fajn lidí, kteří rozšíří naše řady.

ALLE MTU F0R3V3R T0G3TH3R

středa 11. října 2006

Reorganizaceski a rekrutace

Ze smutku nad minimálním přílivem rekrutů a nedostatkem řádných hráčů jsme se rozhodli roztřídit členstvo takým způsobem, aby bylo vidět, kolik skutečně aktivních členů klan -=MTU=- má.

Do akční skupiny JEBA - jednotka elitních bojových alchymistů se přesouvají Mauro, Toch, Rumi, Steve, Honya, Grew

Do skupiny druhé SA - sleeping agents / spící agenti prozatím putují všici ostatní.

Tímto bych ještě jednou milerád zrůdaznil, že HLEDÁME AKTIVNÍ HRÁČE, KTEŘÍ BY SE CHTĚLI DOSTAT DO SKUPINY JEBA A HLAVNĚ SE V NÍ UDRŽET!

Díky za pozornost, díky

středa 27. září 2006

První -=MTU=- sraz

Tak konečně, nastal dlouho očekávaný okamžik a v termínu 23. - 24. září proběhl sraz našeho klanu. Nebýt pražských domorodců, asi bychom se v tom zapeklitém městě hledali ještě teď, ale vše dobře dopadlo, našli jsme se a společně jsme se odebrali do Rumíkem poskytnutého útočiště.

Konečná sestava byla: Mauro, Rumi, Toch, Grew a Steve. Ostatní, ač jim to bylo jistě líto, byli nuceni účast odmítnout z důvodu nedostatečného věku, pracovní vytíženosti, či neúnosné vzdálenosti srazu od své domoviny.

Z počátku pozvolná konverzace se za podpory alkoholu hbitě rozproudila a zúčastnění prožili pěkný den. Večer zakončil Steve lítým lovem Tocha a ve chvíli, kdy k lovu začal používat kolem stojící a ležící předměty (Toch je skutečně mrštná a divoká kořist) musel být zbytkem klanu zpacifikován aby nedošlo ke škodě na zdraví ani majetku. Spánek byl také zvládnut s bravurou, takže po krátkém ranním vystřízlivění nic nebránilo k zahájení manévrů směrem domů.

Doufáme, že příští sraz proběhne za hojnější účasti a možná i raději na nějakém opuštěném místě....... ale o tom zase až příště.


    Steve

čtvrtek 6. července 2006

GZ cup - zápas proti 4BRN

Pred zapasem jsme se dozvedeli "informaci", ze 4BRN remizovali s clanem El!ta. Tato "informace" nas dokonale demoralizovala takze jsme se trepali jako osiky, ale zapas jsme nakonec zvladli ale o tom az ted :))
Defense:
  • 1.kolo - Dobre takticky sehrane, podarilo se nam je vystrilet (pomohlo tomu i to že Charlimu zustal na hlave viset doorbreacher)
  • 2.kolo - Skoro se nam je podarilo vystrilet ale posledni nam bohuzel utekl s objektivem :((
  • 3.kolo - Dobre jsme to zakempili ale stejne se pres nas dostali a utekli s objektivem.
  • 4.kolo - Velice nemile nas prekvapili v tunelech a nastala kropicka ze ktere jsme nevyvazli zivy, a Toch s Keyziem uz nemeli sanci.
  • 5.kolo - V tomto kole prevzal roli Keyziho Steve a pokiloval polovinu jejich teamu a pro nas uz nebylo tezke je dodelat.
  • 6.kolo - Bylo velice vyrovnane a nam se podarilo zvitezit :))
Stav za defense 3:3

Assault:
  • 1.kolo - Dobra takticky sehrana hra pro nas, nakonci kola to koplo Charliho, po chvili cekani se 4BRN rozhodli hrat ve 4 .
  • 2.kolo - Opet dobre sehrane, i se stestim - A B i C se nam povedlo hned po sobe.
  • 3.kolo - Se nam vubec nevyvedlo 4BRN nas rozmackli jako mouchu.
  • 4-6.kolo - Vyrovnana hra ale uplatnila se prevaha 6 vs 4 a tim jsme zapas vyhrali :))
Stav za assault 5:1

Konecny stav 8:4 pro -=MTU=- Tog3th3r For3v3r !!!

    Honya

neděle 12. března 2006

Další posila na cestě

Od včerejška je naším rekrutem Steve, který úspěšně prošel naší vstupní kontrolou a dokázal se připojit na náš server přes IPnu za necelých pět minut, ačkoli jsme se ho s Tochem snažili nejrůznějšími fígly splést.

Je to zkrátka ostřílený veterán, který se teď dostal k America's Army a máme to štěstí, že si vybral náš klan.


Věříme, že další posilou pro nás bude také neméně zkušený borec Zippo.

Zkušební doba běží, hodně zdaru chlapi!